Shreem Elektrik

Shreem Elektrik 1976 yılında HİNDİSTAN’ın MAHARASHTRA bölgesinde JAGADALE ailesi tarafından kurulmuştur. İkinci nesilin yönetiminde olan Firmamızın Hindistan’ da 7 Adet ayrı fabrikası binası bulunmakta olup, yaklaşık toplam kapalı alan 300.000 m2 ve 330.000 m2 açık alanda, üretimlerini 3500 + personel ile yapmaktadır.

İmalatlarımız

Dünyadaki en geniş ürün yelpazesi olan yüksek gerilim kondansatörleri başta olmak üzere, yüksek gerilim kapasitor bankları, Alçak gerilim Kondansatörleri, Kompanzasyon kontaktörleri, Orta gerilim hücre, Kontrol kumanda pano sistemleri, Yüksek gerilim Parafodur ürünleri, Ölçme ve izleme Cihazları v.b , Ayrıca anahtar teslim Yüksek gerilimde çeşitli kV larda iletim hatları, indirici trafo merkezleri yapımı konularında iştiraklerine devam etmektedir.

Firmamız 2008 yılından beri Türkiye elektrik sektöründe Alcak gerilim ve Yüksek gerilim güç kondansatörleri ile isim yapmış ve müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için faaliyetlerine 2015 Agustos ayında 100 % yabancı sermaye olarak Türkiye’de kendine ait firma kurmuştur.

Türkiye de faaliyet gösteren Firmamız Ankara da İvedik Organize Sanayi bölgesinde 1200 metre karelik kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Ürün Gruplarımız

Shreem Elektrik geniş ürün yelpazesi ve güçlü stokları ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

Ürünlerimiz ve markalarımız ile sektörün lokomotifi olmaya devam edeceğiz.

AĞIR HİZMET KONDANSATÖRLERİ
APP KONDANSATOR
GAZLI TIP KONDANSATORLER
AG KOMPANZASYON KONTAKTÖRLERİ
HARMONİK FİLTRE & ŞÖNT REAKTÖRLER
AKTİF HARMONİK FİLTRE
TRİSTÖR ANAHTARLAMA
YG E.F.T SİGORTALAR
YG REAKTÖRLER
YG KONDANSATÖRLER